EUROPEAN CHAMPIONSHIP - CZECH REPUBLIC - TÁBOR - OPAŘANY EUROPEAN CHAMPIONSHIP - CZECH REPUBLIC - TÁBOR - OPAŘANY

 

ČESKY
 

 

COMPETITORS

 No   Surname   First Name   Squad   Region   Team   Division   Category   PF 
1 Safranek Lumir 44 CZE REV REVOLVER st. SEN MAJ
2 Rehlicki Ivan 40 AUS OPEN MAJ
3 Fuchs Anton 30 AUT OP S OPEN SEN MAJ
4 Heide Rudolf 30 AUT OP S OPEN SEN MAJ
5 Ceh Hubert 29 AUT STANDARD SEN MAJ
6 Ilc Helmut 30 AUT OPEN SuperSEN MAJ
7 Kirchweger Hermann 30 AUT REV REVOLVER st. MAJ
8 Klien Anita 29 AUT OP L OPEN Lady MAJ
9 Kneringer Mario 29 AUT ST STANDARD MAJ
10 Kraushofer Gabriele 29 AUT OP L OPEN Lady MAJ
11 Kraushofer Roland 29 AUT OP OPEN MAJ
12 Kronberger Martin 30 AUT REV REVOLVER st. MAJ
13 Altuna Denis 45 FRA PRODUCTION MIN
14 Laiss Dieter 29 AUT STANDARD SuperSEN MAJ
15 Laschitz Nicole 29 AUT OP L OPEN Lady MAJ
16 Quertinier Stephane 45 FRA PRODUCTION MIN
17 Schallerbauer Harald 29 AUT OP OPEN MAJ
18 Schaubmair Richard 30 AUT REV REVOLVER st. MAJ
19 Siber Gernot 29 AUT ST STANDARD MAJ
20 Stettin Andreas 29 AUT OP OPEN MAJ
21 Steurer Margit 29 AUT OP L OPEN Lady MAJ
22 Volk Franz 29 AUT ST STANDARD MAJ
23 Weber Gunter 29 AUT OP OPEN MAJ
24 Amand Vincent 32 BEL PRODUCTION MIN
25 Avonds Alois 31 BEL OP OPEN SEN MAJ
26 Bus Marcel 31 BEL OPEN MAJ
27 Callaert Oanny 32 BEL ST STANDARD MAJ
28 Collart Nadine 31 BEL OPEN Lady MAJ
29 Colombrita Santo 31 BEL OPEN MAJ
30 De Meulenear Edilbert 31 BEL OPEN SEN MAJ
31 Defgnee Alphonse 32 BEL STANDARD SEN MAJ
32 Delcominette Eugene 32 BEL MODIFIED SuperSEN MAJ
33 Duvivier Cedric 32 BEL ST STANDARD MAJ
34 Lacroix Christian 32 BEL ST STANDARD MAJ
35 Lauwers Marc 31 BEL OP OPEN MAJ
36 Maerevoet Rafael 31 BEL OPEN MAJ
37 Martinez Christophe 31 BEL OP OPEN MAJ
38 Plateus Raymond 32 BEL ST STANDARD SuperSEN MAJ
39 Schoenmaker Hendrik 32 BEL STANDARD SEN MIN
40 Tasset David 31 BEL OPEN MAJ
41 Vanhorebeek Paul 31 BEL OPEN SEN MAJ
42 Smeers Marcel 32 BEL OPEN MAJ
43 Witters Frank 31 BEL OP OPEN MAJ
44 Domingues De Oliveira Lucimar 50 BRA STANDARD MAJ
45 Ribas Heraldo 50 BRA MODIFIED SEN MAJ
46 Ribas Augusto 50 BRA MODIFIED MAJ
47 Auger Michael 33 CAN OPEN SEN MAJ
48 Burrell Michael 33 CAN STANDARD MAJ
49 Gibson Fabian 33 CAN STANDARD MAJ
50 Kovic Josko 33 CAN OPEN MAJ
51 Le Tan Loc 33 CAN PRODUCTION MIN
52 Lipowski Mats 33 CAN STANDARD MAJ
53 Silva Jose Manuel 33 CAN PRODUCTION SEN MIN
54 Spencer Donita 33 CAN OPEN Lady MAJ
55 Szakacs Alex 33 CAN OPEN MAJ
56 Szentner Leslie 33 CAN STANDARD MAJ
57 Janic Zdravko 30 CRO PRODUCTION MIN
58 Lucic Vlaho 30 CRO PRODUCTION MIN
59 Nadj Darko 30 CRO PRODUCTION MIN
60 Zutic Gordan 30 CRO PRODUCTION MIN
61 Blaha David 42 CZE OPEN JUN MIN
62 Hanzlicek Ladislav 43 CZE PR B PRODUCTION MIN
63 Havlicek Miroslav 42 CZE OP OPEN MAJ
64 Henes Zdenek 46 CZE MOD MODIFIED MAJ
65 Horak Libor 42 CZE ST STANDARD MAJ
66 Horak Jiri 41 CZE ST S STANDARD SEN MAJ
67 Zarubova Marketa 41 CZE ST L STANDARD Lady MIN
69 Heller Peter 2 SUI ST STANDARD MAJ
70 Kamenicek Miroslav 42 CZE OP S OPEN SEN MAJ
71 Kamenicek Martin 42 CZE OP OPEN MAJ
72 Knapp Jan 42 CZE PR A PRODUCTION MIN
73 Kyncl Josef 43 CZE ST S STANDARD SEN MIN
74 Ladic Tibor 44 CZE REV REVOLVER st. MAJ
75 Lelic Jiri 46 CZE MOD MODIFIED MAJ
76 Liehne Zdenek 43 CZE STANDARD JUN MAJ
77 Lipovsky Filip 42 CZE OPEN MAJ
78 Marcinek Pavel 41 CZE PRODUCTION MIN
79 Martinek Vaclav 46 CZE MOD MODIFIED MAJ
80 Muller Milos 43 CZE ST STANDARD MAJ
81 Nemecek Zdenek 44 CZE REV REVOLVER st. MAJ
82 Pijacek Petr 42 CZE OP OPEN MAJ
83 Podlesak Roman 42 CZE ST STANDARD MAJ
84 Pulicar Jaroslav 43 CZE PR B STANDARD MAJ
85 Rakusan Josef 46 CZE MOD MODIFIED MAJ
86 Rataj Zdenek 46 CZE ST S STANDARD SEN MAJ
87 Rybnicek Vaclav 42 CZE OP OPEN MAJ
88 Chmielewski Peter 40 AUS OPEN MAJ
89 Sedy Roman 46 CZE STANDARD MAJ
90 Sery Jiri 42 CZE STANDARD MAJ
91 Smutny Petr 43 CZE PR A PRODUCTION MIN
92 Strizik Stanislav 41 CZE OP S OPEN SEN MAJ
93 Strizikova Ludmila 41 CZE OP L OPEN SuperSEN MAJ
94 Sustr Milos 46 CZE OP S OPEN SEN MAJ
95 Sustrova Katerina 42 CZE OP L OPEN Lady MAJ
96 Turkova Eva 42 CZE ST L STANDARD Lady MAJ
97 Tyc Adam 46 CZE PR A PRODUCTION JUN MIN
98 Vinduska Vaclav 8 CZE PR A PRODUCTION MIN
99 Vondracek Ales 43 CZE PR B PRODUCTION MIN
100 Horejsi Lenka 45 CZE OP L OPEN Lady MAJ
101 Znamenacek Petr 8 CZE ST STANDARD MAJ
102 Zverina David 44 CZE PR B PRODUCTION MIN
103 Mikula Jakub 34 CZE OPEN MAJ
104 Liehne Jan 43 CZE PRODUCTION MIN
105 Safrankova Monika 44 CZE OP L OPEN Lady MAJ
106 Polivka Vladimir 38 CZE OPEN SEN MAJ
107 Backstrom Mats 34 DEN ST STANDARD MIN
108 Davis Peter 34 DEN OP OPEN MAJ
109 Erni Martin 34 DEN STANDARD MIN
110 Hagemann Lars 34 DEN ST STANDARD MIN
111 Horejsi Michaela 46 CZE ST L STANDARD Lady MIN
113 K. Jensen Ralf 34 DEN ST STANDARD MAJ
114 Koch Jorgen 34 DEN STANDARD MIN
115 Madsen Bo Stampe 34 DEN ST STANDARD MAJ
116 Nielsen Kim Snerup 3 DEN STANDARD MIN
117 Andersen Tim 34 DEN OP OPEN SEN MAJ
118 Romer Jack 34 DEN PRODUCTION MIN
119 Schieck Peter 34 DEN STANDARD MIN
120 Svendsen K.B. 34 DEN OP OPEN SuperSEN MAJ
121 Hernan Romero 3 ECU PR PRODUCTION MIN
122 Lopez Ricardo 3 ECU REVOLVER st. MAJ
123 Nebel Juan Carlos 3 ECU PR PRODUCTION SuperSEN MIN
124 Orozco Alfredo 3 ECU PR PRODUCTION MIN
125 Samaniego Manuel 3 ECU PR PRODUCTION MIN
126 Ballersteros Juan Carlos 35 ESP OP OPEN MAJ
127 Ballersteros Jorge 35 ESP OP OPEN MAJ
128 Barros Cristina 35 ESP OP L OPEN Lady MAJ
129 Conde Rafael 36 ESP STANDARD MAJ
130 De Cobos Eduardo 35 ESP ST STANDARD MAJ
131 Ellauri Jose Luis 36 ESP ST S STANDARD SEN MAJ
132 Fernandez Pilar 35 ESP OP L OPEN Lady MAJ
133 Fernandez Enrique 36 ESP ST S STANDARD SEN MAJ
134 Figueras Jesus 36 ESP OPEN MAJ
135 Ganan Manuel 35 ESP ST STANDARD MAJ
136 Garcia Antonio 35 ESP OP OPEN SEN MAJ
137 Holo Rawas Kheir 36 ESP ST S STANDARD SEN MAJ
138 Jaime Juan Carlos 35 ESP ST STANDARD MAJ
139 Marroig Jaume 35 ESP ST STANDARD MAJ
140 Martinez Teresa 35 ESP OP L OPEN Lady MAJ
141 Martinez Maria 35 ESP STANDARD Lady MAJ
142 Masip Ceferino 36 ESP OPEN MAJ
143 Rios Samuel 35 ESP OP OPEN MAJ
144 Riubrugent Victor 36 ESP OPEN MAJ
145 Royo Enrique 36 ESP OPEN MAJ
146 Veguillas Matilde 35 ESP OP L OPEN Lady MAJ
147 Carcia Infantes Jesus 36 ESP MODIFIED MAJ
148 Cruz Membrivez Diego 36 ESP MODIFIED MAJ
149 Perez Cateura Jordi 36 ESP OPEN MAJ
150 Aro Petteri 47 FIN ST STANDARD MAJ
151 Forsell Tommi 43 FIN MOD MODIFIED MAJ
152 Harakka-Nyman Heli 47 FIN OPEN Lady MAJ
153 Hillebrandt Pertti 48 FIN OPEN SuperSEN MAJ
154 Honkaselka Raine 47 FIN ST STANDARD MIN
155 Huovila Antti 48 FIN PR PRODUCTION MIN
156 Iso-Tuisku Kimmo 43 FIN MOD MODIFIED MAJ
157 Jumppanen Vesa 47 FIN OP OPEN MAJ
158 Karkkainen Mika 43 FIN MOD MODIFIED MAJ
159 Kaski Peter 47 FIN OP OPEN MAJ
160 Koreneff Sebastian 48 FIN STANDARD MAJ
161 Kotkatvuori Jorma 48 FIN OPEN SEN MAJ
162 Manni Matti 47 FIN ST STANDARD MAJ
163 Marjoniemi Esa 48 FIN STANDARD MAJ
164 Marttinen Tommi 47 FIN OP OPEN MAJ
165 Matero Simo 48 FIN STANDARD MAJ
166 McKeown Timo 48 FIN STANDARD MAJ
167 Nyman Tomi 47 FIN ST STANDARD MAJ
168 Paersch Lars 48 FIN STANDARD JUN MIN
169 Parviaien Pasi 31 FIN STANDARD MAJ
170 Poikonen Kristian 43 FIN MOD MODIFIED MAJ
171 Runtti Petri 48 FIN PR PRODUCTION MIN
172 Ruohonen Tony 47 FIN OP OPEN MAJ
173 Ruotsalainen Marko 31 FIN STANDARD MAJ
174 Savinko Jyrki 48 FIN PR PRODUCTION MIN
175 Rataj Jan 48 CZE OPEN MAJ
176 Verho Tommi 48 FIN PR PRODUCTION MIN
177 Vilén Timo 48 FIN REVOLVER st. MAJ
178 Kugler Wolfgang 30 AUT OP S OPEN SEN MAJ
179 Baculard Patrick 8 FRA OPEN MAJ
180 Balesi Daniel 5 FRA OP OPEN MAJ
181 Balesi Pierre 5 FRA OP J OPEN JUN MAJ
182 Belloni Philippe 41 FRA OPEN MAJ
183 Boit Julien 32 FRA ST STANDARD MAJ
184 Boittiaux Bertrand 5 FRA OP OPEN MAJ
185 Cassignac Jean-Paul 45 FRA PRODUCTION MIN
186 Declerck Frank 17 FRA OPEN MAJ
187 Deville Remy 5 FRA OP J OPEN JUN MAJ
188 Dujardin Yves 46 FRA PRODUCTION MIN
189 Esteve Stephane 45 FRA PRODUCTION MIN
190 Gateau Pierre 5 FRA OPEN JUN MAJ
191 Gateau Thomas 5 FRA OP J OPEN JUN MAJ
192 Gerard Joel 32 FRA ST STANDARD SEN MAJ
193 Gerrier Guillaume 46 FRA PRODUCTION MIN
194 Gibert Philippe 5 FRA OPEN SEN MAJ
195 Gil Jimenez Mikael 41 FRA OPEN MAJ
196 Gil Jimenez Pierre 5 FRA OPEN SEN MAJ
197 Grauffel Eric 8 FRA OPEN MAJ
198 Humilier Nicolas 41 FRA PRODUCTION SuperSEN MIN
199 Joly William 32 FRA ST STANDARD MAJ
200 Merchica Philippe 41 FRA PRODUCTION MIN
201 Motte Bernard 41 FRA STANDARD MAJ
202 Obriot Thierry 5 FRA OPEN SEN MAJ
203 Obriot Emile 5 FRA OP J OPEN JUN MAJ
204 Pitot-Aimaretti Christophe 5 FRA OP OPEN MAJ
205 Muhlbacher Hubert 30 AUT OP S OPEN SEN MAJ
206 Rubio Laurent 17 FRA STANDARD MAJ
207 Tarrade Alain 17 FRA OPEN SEN MAJ
208 Testa Eddy 5 FRA OP OPEN MAJ
209 Viaud Jean-Michel 41 FRA STANDARD MAJ
210 Viaud Frederic 32 FRA ST STANDARD MAJ
211 Adam Robert 26 GBR STANDARD MAJ
212 Alden Colin 26 GBR MODIFIED MAJ
213 Belcher Allan 27 GBR STANDARD SEN MAJ
214 Collins-Williams Andrew 26 GBR PRODUCTION MIN
215 Foster Paul 27 GBR OPEN MAJ
216 Gill Graham 26 GBR PRODUCTION MIN
217 Greenway Steve 26 GBR PRODUCTION MIN
218 Harris James 27 GBR STANDARD MAJ
219 Hobdell Angus 26 GBR PRODUCTION MIN
220 Chamberlain Ian 26 GBR STANDARD MAJ
221 Chan Mario 27 GBR STANDARD MAJ
222 Chittleborough Robert 26 GBR MODIFIED SEN MAJ
223 Kirkpatrick Paul 27 GBR STANDARD MAJ
224 Lyle Ray 27 GBR PRODUCTION MIN
225 McEwen Jim 27 GBR STANDARD MAJ
226 Munro Andrew 26 GBR PRODUCTION MIN
227 Pearce Michael 27 GBR PRODUCTION MIN
228 Redford Melvyn 26 GBR STANDARD SEN MAJ
229 Redford Martin 26 GBR STANDARD MAJ
230 Sheasby Steve 26 GBR STANDARD MAJ
231 Thompson David 27 GBR STANDARD MAJ
232 Towndrow Nicholas 27 GBR PRODUCTION MIN
233 Kervalishvili David 27 GEO PRODUCTION MIN
234 Khabeishvili David 27 GEO PRODUCTION MIN
235 Maisuradze Kaxi 27 GEO PRODUCTION MIN
236 Arnolds Frank 13 GER MOD MODIFIED MAJ
237 Back Sascha 9 GER REV REVOLVER st. MAJ
238 Bettermann Heribert 9 GER PR PRODUCTION MIN
239 Biesterfeld Horst 12 GER OPEN SuperSEN MAJ
240 Blank Andreas 15 GER STANDARD MAJ
241 Braun Juergen 14 GER PRODUCTION MIN
242 Capella Gonzalo 11 GER OPEN SEN MAJ
243 Damm Oliver 10 GER ST STANDARD MAJ
244 Dr. Kunz Reinhard 12 GER STANDARD MAJ
245 Dr. Schweiger Ullrich 14 GER OPEN MAJ
246 Eggert Kurt 10 GER OP S OPEN SEN MAJ
247 Eggert Timm Cornelius 11 GER OP OPEN MAJ
248 Eidenschink Bernhard 11 GER OP OPEN MAJ
249 Faber Michael 12 GER PRODUCTION MIN
250 Fabricius Georg 13 GER MOD MODIFIED MAJ
251 Fanta-Roehl Michaela 10 GER OP L OPEN Lady MAJ
252 Fiederling Volker 12 GER REVOLVER st. MAJ
253 Fischinger Martin 12 GER PRODUCTION MIN
254 Flass Juergen 13 GER MOD MODIFIED MAJ
255 Georgios Markopoulos 12 GER STANDARD MAJ
256 Glas Thomas 13 GER OPEN MAJ
257 Gnoth Guido 12 GER MODIFIED MAJ
258 Graf Harry 10 GER OP S OPEN SEN MAJ
259 Haben Joerg 12 GER PRODUCTION MIN
260 Heimann Detlef 13 GER MODIFIED MAJ
261 Hofsaess Juergen 38 GER PRODUCTION MIN
262 Holden Andy 13 GER OPEN MAJ
263 Hubo Axel 13 GER OPEN MAJ
264 Jakob Herbert 10 GER ST STANDARD MAJ
265 Jung Simone 10 GER OP L OPEN Lady MAJ
266 Kellermann Martin 13 GER STANDARD MAJ
267 Knapstein Paul 11 GER OP SS OPEN SuperSEN MAJ
268 Knaus Guenther 9 GER REV REVOLVER st. MAJ
269 Kniep Christian 33 GER REVOLVER st. MAJ
270 Knoll Thomas 33 GER REVOLVER st. MAJ
271 Koehler Andreas Peter 9 GER PR PRODUCTION MIN
272 Koennecke Ralf 38 GER PRODUCTION MIN
273 Kosiol Timo 11 GER OP J OPEN JUN MAJ
274 Kraus Klaus-Thomas 10 GER ST STANDARD MAJ
275 Kummer Patrick 11 GER OP J OPEN JUN MAJ
276 Kummer Steven 10 GER STANDARD MAJ
277 Lallinger Gabi 13 GER OPEN Lady MAJ
278 Lange Nicole 10 GER OP L OPEN Lady MAJ
279 Leenen Hans 13 GER MODIFIED MAJ
280 Lemke Klaus 11 GER OP SS OPEN SuperSEN MAJ
281 Lindenmayer Christian 13 GER OPEN JUN MAJ
282 Malki Eliran 49 ISR ST STANDARD MAJ
283 Lindenmayer Oliver 11 GER OP J OPEN JUN MAJ
284 Loeffler Volker 9 GER PR PRODUCTION MIN
285 Loch Marijan 10 GER ST STANDARD MAJ
286 Malz Kerstin 14 GER OPEN Lady MAJ
287 Materna Constantin 14 GER STANDARD JUN MAJ
288 Meyer Wolfgang 14 GER OPEN MAJ
289 Mueller Anton 12 GER ST S STANDARD SEN MAJ
290 Neff Rolf 10 GER OP S OPEN SEN MAJ
291 Noss Dietmar 14 GER OPEN MAJ
292 Nothnagel Nils 11 GER OP OPEN MAJ
293 Nothnagel Wolfgang 14 GER STANDARD MAJ
294 Oschmann Martin 14 GER MODIFIED MIN
295 Piesnack Reinhardt 14 GER MODIFIED MAJ
296 Pixken Erwin 14 GER OPEN MAJ
297 Przybyla Horst 10 GER OP S OPEN SEN MAJ
298 Rauer Dietmar 9 GER REV REVOLVER st. MAJ
299 Reibl Timo 13 GER MOD MODIFIED MAJ
300 Ruf Maxmilian 3 GER PRODUCTION MIN
301 Seeger Eugen 12 GER ST S STANDARD SEN MAJ
302 Schaefer Hans Peter 14 GER OPEN MAJ
303 Schlette Karsten 14 GER MODIFIED MAJ
304 Schmidt Tino 9 GER PR PRODUCTION MIN
305 Schmidt Juergen 11 GER OP SS OPEN SuperSEN MAJ
306 Schneider Markus 9 GER REV REVOLVER st. MAJ
307 Schreiner Michael 12 GER PRODUCTION SEN MIN
308 Schroeder Helmut 11 GER OP SS OPEN SuperSEN MAJ
309 Schuetz Michael 15 GER STANDARD MAJ
310 Schulte Andreas 15 GER OPEN MAJ
311 Schwarz Florian 12 GER ST S STANDARD SEN MAJ
312 Schwichtenberg Andreas 15 GER MODIFIED MAJ
313 Thiel Oliver 15 GER STANDARD MAJ
314 Tutschke Petra 13 GER STANDARD Lady MAJ
315 Wachtler Klaus 15 GER REVOLVER st. MAJ
316 Wallroth Marion 10 GER OP L OPEN Lady MAJ
317 Wiegand Max 15 GER STANDARD SuperSEN MAJ
318 Wiegand Maxmilian 11 GER OP J OPEN JUN MAJ
319 Wienbreyer Michael 15 GER STANDARD MAJ
320 Wilda Christian 11 GER OP OPEN MAJ
321 Wittman Horst 12 GER ST S STANDARD SEN MAJ
322 Wolf Michael 37 GER OPEN MAJ
323 Wolf Sabrina 37 GER OPEN Lady MAJ
324 Delikostidis Efrem 16 GRE OPEN SuperSEN MAJ
325 Drakakis Panagiotis 16 GRE OP OPEN MAJ
326 Fessas Dimitris 16 GRE OP OPEN MAJ
327 Chalkiopoulos Konstantinos 16 GRE OPEN MAJ
328 Cheropoulos Stefanos 17 GRE ST STANDARD MAJ
329 Kakogiannis Stathis 16 GRE OP OPEN SEN MAJ
330 Kalonikidis Aristidis 17 GRE PR PRODUCTION MIN
331 Kartapanis John 16 GRE OPEN MAJ
332 Kontopoulos Ioannis 16 GRE STANDARD MAJ
333 Madaros Kostantinos 16 GRE OP OPEN MAJ
334 Maroulakis Ioannis 16 GRE REVOLVER st. MAJ
335 Meimaridis George 16 GRE OPEN SuperSEN MAJ
336 Nousis Fotis 16 GRE STANDARD MAJ
337 Poutoglidis Georgios 16 GRE STANDARD MAJ
338 Roumeliotakis Kostas 16 GRE STANDARD MAJ
339 Sklavis Alexander 17 GRE PR PRODUCTION MIN
340 Soumalevris Konstantinos 17 GRE STANDARD MAJ
341 Stavrakidis Kostas 17 GRE PR PRODUCTION MIN
342 Syrogiannis Alexandros 17 GRE PR PRODUCTION MIN
343 Vantolas Theodoros 17 GRE PRODUCTION MIN
344 Zafiridis Michalis 17 GRE ST STANDARD MAJ
345 Zacharioudakis Michail 17 GRE ST STANDARD MAJ
346 Chan Chung Yeung 40 HKG STANDARD SuperSEN MAJ
347 Li Kai Hung, Raymond 40 HKG STANDARD SEN MAJ
348 Li Yin Sze, Eliza 40 HKG OPEN Lady MAJ
349 Lo Ming Ying, Christina 40 HKG STANDARD Lady MAJ
350 Mak Kam Sing, Simon 40 HKG OPEN SEN MAJ
351 Ngai Man Lai, Emily 40 HKG OPEN Lady MAJ
352 So Shan, Barry 40 HKG STANDARD MAJ
353 Tong Kwok Kwong 40 HKG STANDARD SEN MAJ
354 Baumgartner Guenter 28 HUN OPEN SuperSEN MAJ
355 Csaba Fábián 28 HUN STANDARD MAJ
356 Erivo Lakosi 28 HUN STANDARD MAJ
357 Kelemen László 28 HUN OPEN MAJ
358 Kiss Ferenc 28 HUN PRODUCTION MIN
359 Kiss Peter 28 HUN OPEN MAJ
360 Molnar Ilona 28 HUN OPEN Lady MAJ
361 Nagy Gyula 28 HUN STANDARD MAJ
362 Zakupszky Gábor 28 HUN PRODUCTION MIN
363 Zakupszky Norbert 28 HUN PRODUCTION MIN
364 Zsolt Babscán 28 HUN STANDARD MIN
365 Dagan Yael 49 ISR OP L OPEN Lady MAJ
366 Elkobi Eliyahu 49 ISR OP OPEN MAJ
367 Findyfz Avishai 49 ISR ST STANDARD MIN
368 First Efi 49 ISR OP OPEN MIN
369 Halpern Shalom 50 ISR OPEN SEN MAJ
370 Helbetz Sarit 49 ISR OP L OPEN Lady MAJ
371 Karin Rami 49 ISR ST STANDARD MAJ
372 Kirsch Saul 49 ISR OP OPEN MAJ
373 Massasa Eyal 49 ISR ST STANDARD MIN
374 Menachem Hemi 49 ISR OP OPEN MAJ
375 Merhavi Ronen 49 ISR MODIFIED MIN
376 Pollack Ishai 50 ISR OPEN MAJ
377 Ram David 49 ISR OPEN MIN
378 Shapira Tal 49 ISR OP L OPEN Lady MIN
379 Shavit Yoav 50 ISR MODIFIED MIN
380 Steiner Yoram 50 ISR OPEN SEN MAJ
381 Zarzif Nachum J. 15 ISR OPEN SEN MAJ
382 Ascioti Guiseppe 18 ITA OP OPEN MAJ
383 Balducci Andrea 20 ITA OPEN MAJ
384 Bettoni Leonardo 19 ITA ST STANDARD MAJ
385 Bianconi Alessandro 19 ITA REV REVOLVER st. MAJ
386 Bianchetti Emanuele 20 ITA OPEN MAJ
387 Biondi Giuseppe 18 ITA STANDARD MAJ
388 Botticelli Alessandro 18 ITA STANDARD MAJ
389 Botturi Enri 18 ITA MODIFIED MAJ
390 Brocanelli Paolo 9 ITA PR PRODUCTION MIN
391 Buticchi Edoardo 21 ITA MOD MODIFIED MAJ
392 Camarrone Alessandro 18 ITA STANDARD MIN
393 Canetta Irene 45 ITA OP L OPEN Lady MAJ
394 Caroselli Alberto 19 ITA STANDARD MAJ
395 Casadio Vanna 20 ITA OP L OPEN Lady MAJ
396 Cerrato Davide 47 ITA PRODUCTION MIN
397 Ciccarelli Guido 19 ITA ST STANDARD MAJ
398 Della Savia Alain 19 ITA REV REVOLVER st. MAJ
400 Esterino Magli 19 ITA ST STANDARD SEN MAJ
401 Ferrari Bruno 19 ITA REV REVOLVER st. MAJ
402 Forlani Dario 9 ITA PR PRODUCTION MIN
403 Galliani Alessio 19 ITA OPEN MAJ
404 Chieregati Lorenzo 19 ITA OPEN MAJ
405 Iacomini Stefano 47 ITA PRODUCTION MIN
406 Vezzoli Roberto Ferruccio 21 ITA MOD MODIFIED MAJ
407 Jovi Federico 18 ITA OP OPEN MAJ
408 La Bruna Bruno 19 ITA OPEN MAJ
409 Larghi Alessandro 21 ITA MODIFIED MAJ
410 Liberti Furio-Giovanni 20 ITA MODIFIED SEN MAJ
411 Lodi Andrea 33 ITA PRODUCTION MIN
412 Manenti Eros 20 ITA OPEN MAJ
413 Moncada Flavio 7 ITA PRODUCTION MIN
414 Paoletti Paolo 7 ITA PRODUCTION MIN
415 Patria Giorgio 20 ITA MODIFIED MAJ
416 Pellegris Matteo 18 ITA OP OPEN MAJ
417 Perrucino Giuseppe 20 ITA OPEN MAJ
418 Perrucino Patrizia 20 ITA OP L OPEN Lady MAJ
419 Perrucino Filippo 7 ITA STANDARD MAJ
420 Pesce Fabrizio 45 ITA STANDARD MAJ
421 Piccioni Mario 9 ITA PR PRODUCTION MIN
422 Rana Francesco 7 ITA PRODUCTION MIN
423 Ravizzini Paolo Andrea 21 ITA OPEN MAJ
424 Riillo Mario 21 ITA MOD MODIFIED MAJ
425 Rosa Brusin Igor 21 ITA REVOLVER st. MAJ
426 Rovey Maurizio 21 ITA OPEN MAJ
427 Rutigliano Nicola 47 ITA PRODUCTION MIN
428 Salomone Fulvio 21 ITA MODIFIED MAJ
429 Santarcangelo Adriano Eiro 19 ITA ST STANDARD MAJ
430 Novotny Jaroslav 38 CZE MODIFIED MAJ
431 Servodio Francesco 18 ITA STANDARD MAJ
432 Terzi Pietro 19 ITA OPEN SEN MAJ
433 Todaro Guiseppe 21 ITA MOD MODIFIED MAJ
434 Todeschini Andrea 19 ITA REV REVOLVER st. MAJ
435 Tozzi Ettore 47 ITA PRODUCTION MIN
436 Tranquilli Valter 28 ITA PRODUCTION MIN
437 Tremarelli Emiliano 28 ITA PRODUCTION MIN
438 Tullio Silvera 18 ITA OP OPEN MAJ
439 Zanardi Enzo 20 ITA OPEN MAJ
440 Zuccolo Giovanni 9 ITA PR PRODUCTION MIN
441 Bugakovas Ruslanas 3 LTU PR PRODUCTION MIN
442 Daumantas Paulius 3 LTU PR PRODUCTION MIN
443 Rutkauskas Saulius 3 LTU PR PRODUCTION MIN
444 Strazdas Dalius 3 LTU PR PRODUCTION MIN
445 Casha Anthony 45 MON OPEN SEN MAJ
446 Faure Thierry 45 MON MODIFIED SEN MIN
447 Hazan Albert 45 MON OPEN SEN MAJ
448 Beijer Patrick 22 NED OPEN MAJ
449 de Bot Adrie 23 NED ST STANDARD MAJ
450 Dietrich Bjoern 23 NED REVOLVER st. MAJ
451 Faro Rien 22 NED OPEN MAJ
452 Kleerebezem Michel 22 NED OPEN MAJ
453 Moesman Edwin 23 NED OPEN MAJ
454 R. de Wit 22 NED OPEN MAJ
455 Rijkhoek Arie 22 NED PRODUCTION MIN
456 Rodigas Eduard 23 NED OPEN SEN MAJ
457 Roorda Richard 23 NED OP OPEN MAJ
458 Sasabone John 22 NED OPEN SuperSEN MAJ
459 Schouwink Peter 23 NED ST STANDARD SEN MAJ
460 van der Linde Geert 22 NED STANDARD MAJ
461 van der Linde Ben 22 NED STANDARD SuperSEN MIN
462 van der Linde Richard 22 NED STANDARD MAJ
463 van Diepen Cees 22 NED STANDARD MAJ
464 van Hoof Patrick 23 NED ST STANDARD MAJ
465 van Kalken Gerben 23 NED PRODUCTION MIN
466 van Koolwijk Jacky 23 NED OP OPEN MAJ
467 van Laar Marcel 23 NED OP OPEN MAJ
468 van Noord Desiree 23 NED OP OPEN Lady MAJ
469 van Noord Ruud 23 NED STANDARD MAJ
470 van Uitert Gerrit Jan 23 NED ST STANDARD MAJ
471 Velden v/d Ed 22 NED STANDARD MAJ
472 Vitali Romano 22 NED OPEN SuperSEN MAJ
473 Wit Jan 22 NED OPEN MAJ
474 Aarland Sigurd 39 NOR OP OPEN MAJ
475 Brannsten Jon 39 NOR STANDARD MAJ
476 Due Dag Petter 39 NOR STANDARD MAJ
477 Eliassen Trond 25 NOR STANDARD MAJ
478 Engeskaug Rune 25 NOR STANDARD MAJ
479 Glesnes Kenneth 40 NOR STANDARD MAJ
480 Gundersen Goril Eva 24 NOR OPEN Lady MAJ
481 Hansen Rune 25 NOR STANDARD MAJ
482 Hansen Jan 24 NOR STANDARD SEN MAJ
483 Haugli Steinar 39 NOR ST STANDARD MAJ
484 Herregarden Jan Erik 39 NOR STANDARD MAJ
485 Hilden Mads 24 NOR PRODUCTION MIN
486 Jacobsen Jostein 40 NOR STANDARD MAJ
487 Jensen Roger 24 NOR PR PRODUCTION MIN
488 Jensen Thomas 24 NOR PRODUCTION MIN
489 Kasin Kristen 24 NOR STANDARD MAJ
490 Kaspersen Henning 24 NOR STANDARD MAJ
491 Klov Morten 24 NOR PR PRODUCTION MIN
492 Kristiansen Lars Didrik 25 NOR STANDARD MAJ
493 Lee Kyrre 39 NOR OP OPEN MAJ
494 Lie Hans Petter 39 NOR OP OPEN MAJ
495 Lindblad Bjorn Terje 25 NOR STANDARD MAJ
496 Loe Hans Roger 39 NOR ST STANDARD MAJ
497 Loktu Trond Magne 25 NOR STANDARD MAJ
498 Vidar Lunde 25 NOR OPEN MAJ
499 Micaelsen Ole Aleksander 24 NOR OPEN MAJ
500 Morkemo Vidar Olaf 25 NOR STANDARD MAJ
501 Myhre Svein Tore 25 NOR STANDARD MAJ
502 Nilsen Bengt 25 NOR OPEN MIN
503 Nilssen Harald 24 NOR PRODUCTION MIN
504 Owe Geir 25 NOR STANDARD MAJ
505 Rokseth Olav 24 NOR PR PRODUCTION MIN
506 Roos Gunnar 25 NOR OPEN MAJ
507 Rundgren Eddie 25 NOR OPEN MAj
508 Samuelsen Thomas 39 NOR OP OPEN MAJ
509 Sandas Frank 21 NOR OPEN MAJ
510 Skaarer Even 24 NOR STANDARD MAJ
511 Sparby Frank 39 NOR OPEN MAJ
512 Sponberg Halvor 21 NOR OPEN SuperSEN MAJ
513 Strengenes Odd 24 NOR PR PRODUCTION MIN
514 Syversen Lars 39 NOR ST STANDARD MAJ
516 Vikeby Rune 39 NOR STANDARD MAJ
517 Wallgren Henning 39 NOR ST STANDARD MAJ
518 Winge Gard 21 NOR STANDARD MAJ
519 Woll Terje 21 NOR STANDARD MAJ
520 Ytterstad Tommy 40 NOR STANDARD MAJ
521 Dickson Greg 45 NZL ST STANDARD MAJ
522 Ross Quentin 45 NZL ST STANDARD MAJ
523 Welsh Steven 45 NZL ST STANDARD MAJ
524 Hinojales Stephen 41 PHI OPEN MAJ
525 Tan Mary Grace 41 PHI OPEN Lady MAJ
526 Burzec Wieslaw 4 POL STANDARD SEN MAJ
527 Cieply Przemyslaw 4 POL PRODUCTION MIN
528 Gkowacki Mariusz 4 POL STANDARD MAJ
529 Golab Tadeusz 4 POL ST STANDARD SEN MAJ
530 Mecwel Przemyslaw 4 POL PRODUCTION MIN
531 Miklaszewski Robert 4 POL PRODUCTION MIN
532 Morys Krzysztof 4 POL PRODUCTION MIN
533 Swierczek Zbigniew 4 POL ST STANDARD MAJ
534 Cabeca José 4 POR ST STANDARD MAJ
535 Correia Paulo 4 POR ST STANDARD MAJ
536 Maria Francisco 4 POR ST STANDARD MAJ
537 Soares Arménio 4 POR ST STANDARD MAJ
538 Becker Dirk 50 RSA OPEN MAJ
539 Gogos Alexandros 50 RSA STANDARD MAJ
540 Griffiths Jonathan 50 RSA OPEN MAJ
541 Hagiantoniou Paul 50 RSA STANDARD MAJ
542 Peacock Justin 50 RSA STANDARD MAJ
543 Scott Fabian 50 RSA STANDARD MAJ
544 Gavrilyuk Alexander 7 RUS PR A PRODUCTION MIN
545 Goldobin Andrey 20 RUS PR B PRODUCTION MIN
546 Guschin Michael 7 RUS PR A PRODUCTION MIN
547 Ivanov Sergey 7 RUS PR B PRODUCTION MIN
548 Kaptourenko Denis 7 RUS PR B PRODUCTION MIN
549 Kryuchin Vitaly 7 RUS PR A PRODUCTION MIN
550 Kryuchina Marina 7 RUS ST L STANDARD Lady MAJ
551 Molchanova Svetlana 20 RUS ST L STANDARD Lady MAJ
552 Onshin Nikolay 20 RUS PR A PRODUCTION MIN
553 Mubarakov Ramazan 7 RUS PRODUCTION MIN
554 Samsakova Anna 20 RUS ST L STANDARD Lady MAJ
555 Barašin Dragan 30 SAM ST STANDARD MAJ
556 Bulic Milorad 15 SAM PR PRODUCTION MIN
557 Djukanovic Vladimir 15 SAM PR PRODUCTION MIN
558 Djukovic Marko 4 SAM ST STANDARD MAJ
559 Kuveljic Dusan 7 SAM ST STANDARD MAJ
560 Momcilovic Ljubisa 6 SAM PR STANDARD MIN
561 Nikolic Dejan 6 SAM PR PRODUCTION MIN
562 Savic Nemanja 5 SAM STANDARD JUN MAJ
563 Vulevic Spasoje 7 SAM ST STANDARD MAJ
564 Bozovic Uros 6 SLO PRODUCTION MIN
565 Dvojmoc Ludwig 6 SLO MODIFIED MAJ
566 Fegus Andrej 6 SLO PRODUCTION MIN
567 Gasparin Enej 6 SLO STANDARD MAJ
568 Leban Bruno 6 SLO STANDARD MAJ
569 Licina Boro 6 SLO PRODUCTION SEN MIN
570 Medja Boris 6 SLO PRODUCTION SEN MIN
571 Pesek Damijan 6 SLO REVOLVER st. MAJ
572 Pavlic Bostjan 6 SLO PRODUCTION MIN
573 Subelj Bogomir 6 SLO OPEN MIN
574 Uros Jereb 6 SLO STANDARD MAJ
575 Betschart Bruno 1 SUI OPEN MAJ
576 Brosch Hans-Peter 2 SUI ST STANDARD MAJ
577 Corbacio Claudio 2 SUI OP OPEN MAJ
578 Ditzler Roger 2 SUI REV REVOLVER st. MAJ
579 Frey Michael 1 SUI STANDARD MAJ
580 Grieder Peter 1 SUI STANDARD MAJ
581 Heller Joshua 1 SUI OPEN JUN MAJ
582 Jedlicka Jiri 44 CZE REV REVOLVER st. MAJ
583 Itani Marwan 2 SUI REV REVOLVER st. MAJ
584 Josi Oliver 1 SUI PRODUCTION MIN
585 Kressibucher Peter 2 SUI ST STANDARD SEN MAJ
586 Meichtry Markus 2 SUI REV REVOLVER st. MAJ
587 Midgley Gregory 2 SUI ST STANDARD MAJ
588 Zaruba Tomas 43 CZE STANDARD JUN MAJ
589 Pochon Eric 1 SUI OPEN MAJ
590 Reich Rolf-Dieter 2 SUI REV REVOLVER st. MAJ
591 Segessenmann Manfred 2 SUI OP OPEN MAJ
592 Schild Jean-Paul 1 SUI MODIFIED MAJ
593 Schneider Patrik 2 SUI OP OPEN MAJ
594 Schraner Remo 1 SUI PRODUCTION MIN
595 Schweizer Cornelius 1 SUI OPEN MAJ
596 Stauffer Peter 2 SUI OP OPEN MAJ
597 Steiger Thomas 1 SUI STANDARD MAJ
598 Thierry Catricala 1 SUI OPEN MAJ
599 Waldmann Daniel 2 SUI REVOLVER st. MAJ
600 Acs Stefan 8 SVK PRODUCTION SEN MIN
601 Hanes Drahomir 8 SVK PR B PRODUCTION MIN
602 Kopunec Peter 44 SVK ST STANDARD MAJ
603 Makuka Lubomir 8 SVK PR B PRODUCTION MIN
604 Margus Jan 8 SVK PR B PRODUCTION MIN
605 Meniar Zdenko 8 SVK PR A PRODUCTION MIN
606 Michalak Norbert 8 SVK PR A PRODUCTION MIN
607 Nagy Ernest 8 SVK PR A PRODUCTION MIN
608 Palka Jan 8 SVK PR A PRODUCTION MIN
609 Penov Anton 8 SVK PR B PRODUCTION MIN
610 Pijak Vlado 44 SVK ST STANDARD MAJ
611 Sciranka Martin 44 SVK ST STANDARD MIN
612 Slanina Svetozar 44 SVK STANDARD SEN MIN
613 Vysny Marian 44 SVK ST STANDARD MAJ
614 Andersson Jorgen 18 SWE PR PRODUCTION MIN
615 Andersson Robert 37 SWE ST STANDARD MAJ
616 Bonte Par 38 SWE OPEN MAJ
617 Gren Patrik 38 SWE PRODUCTION MIN
618 Hansen Johan 1 SWE OP OPEN MAJ
619 Harding Ann 38 SWE STANDARD Lady MIN
620 Henriksson Per 18 SWE PR PRODUCTION MIN
621 Hladisch Peter 18 SWE PR PRODUCTION MIN
622 Holmquist Niclas 37 SWE ST STANDARD MAJ
623 Johannesson Stefan 37 SWE OP OPEN MAJ
624 Kopakka Tarmo 37 SWE REV REVOLVER st. MAJ
625 Larning Bjarne 38 SWE STANDARD MAJ
626 Lilja Mikael 38 SWE PRODUCTION MIN
627 Lindkvist Mikael 18 SWE PR PRODUCTION MIN
628 Lindstedt Lars 37 SWE ST STANDARD MAJ
629 Lonn Rolf 38 SWE OPEN SEN MAJ
630 Lundberg Klas 37 SWE REV REVOLVER st. MAJ
631 Nilsson Johnny 38 SWE STANDARD SEN MAJ
632 Nordberg Johan 37 SWE OP OPEN MAJ
633 Rasmussen Per-Ola 38 SWE PRODUCTION MIN
634 Saren Hans 37 SWE OP OPEN SEN MAJ
635 Schon Marianne 1 SWE PRODUCTION Lady MIN
636 Skoog Lars-Tony 37 SWE ST STANDARD MAJ
637 Tjernstrom Anders 37 SWE REV REVOLVER st. MAJ
638 Tomtlund Cathrine 37 SWE STANDARD Lady MAJ
639 Kubacek Petr 38 CZE STANDARD MAJ
640 Homsirikamol Uthai 44 THA OP OPEN MAJ
641 Janmahasathian Mangkorn 44 THA OPEN MAJ
642 Vaclavik Jaroslav 14 CZE STANDARD MAJ
643 Kaewmuangpet Narongsak 3 THA OP OPEN MAJ
644 Poomngern Jesada 36 THA OPEN JUN MAJ
645 Preechawate Somroek 36 THA OPEN MAJ
646 Sirison Sasavat 46 THA OP OPEN MAJ
647 Srijintaanggul Wat 46 THA OP OPEN SEN MAJ
648 Wattanaboon Sunan 17 THA OPEN MAJ
649 Jude Guillermo 15 URU OPEN MAJ
650 Gray Bruce 15 USA PRODUCTION MIN
651 Kreuzer Kurt 101 AUT OPEN SEN MAJ
652 Prumbs Ute 101 GER OPEN Lady MAJ
653 Schwanneke Roland 101 AUT OPEN MAJ
654 Steinkellner Hermann 101 AUT STANDARD SEN MAJ
655 Brulls Tanja 109 BEL STANDARD Lady MAJ
656 D´Haese Roland 109 BEL OPEN MAJ
657 De Ronge Charles 109 BEL STANDARD SEN MAJ
658 Roovers Peter 109 BEL STANDARD MAJ
659 Schampheleer Dirk 109 BEL OPEN MAJ
660 Van de Griek Jan 109 BEL STANDARD MAJ
662 Benazic Zoran 102 CRO PRODUCTION MIN
663 Gvozdanovic Dubravko 102 CRO PRODUCTION MIN
665 Sladin Damir 102 CRO PRODUCTION MIN
666 Zurga Dubravko 102 CRO PRODUCTION MIN
667 Alusik Martin 111 CZE OPEN MAJ
668 Benes Stanislav 112 CZE STANDARD MAJ
669 Blazek JIri 112 CZE OPEN MAJ
670 Brunova Ivona 110 CZE OPEN Lady MAJ
671 De Fant Jiri 112 CZE STANDARD MAJ
672 De Fant Rudolf 112 CZE STANDARD SEN MAJ
673 Doubek Bohuslav 112 CZE STANDARD MIN
674 Entl Zdenek 111 CZE PRODUCTION MIN
675 Fiala Drahomir 111 CZE STANDARD MIN
676 Gavelcikova Lenka 111 CZE STANDARD Lady MIN
677 Hakala Jiri 110 CZE PRODUCTION MIN
678 Heglas Jakub 111 CZE STANDARD MAJ
679 Horinek Milos 113 CZE STANDARD MAJ
680 Jasansky Pavel 110 CZE PRODUCTION MIN
681 Koblasa Bohumil 113 CZE STANDARD MAJ
682 Koblic Jan 113 CZE STANDARD MAJ
683 Kohn Miroslav 110 CZE STANDARD MAJ
684 Kordik Vaclav 110 CZE OPEN MAJ
685 Korner Stanislav 110 CZE PRODUCTION MIN
686 Kovar Zbynek 111 CZE PRODUCTION MIN
687 Kucera Miroslav 111 CZE MODIFIED SEN MAJ
688 Gunther Petr 113 CZE STANDARD MAJ
689 Marek Jiri 113 CZE STANDARD MAJ
690 Marik Milan "Kaja" 110 CZE STANDARD MAJ
691 Otta Jiri 111 CZE OPEN SuperSEN MAJ
692 Novotny Marek 110 CZE MODIFIED MAJ
693 Pospisil Zdenek 112 CZE STANDARD MAJ
694 Potuckova Ludmila 111 CZE REVOLVER st. Lady MAJ
695 Simek Frantisek 113 CZE STANDARD MAJ
696 Slavata Jaroslav 112 CZE STANDARD MAJ
697 Spacek Jaroslav 110 CZE OPEN SEN MAJ
698 Svehla Zdenek 112 CZE STANDARD JUN MIN
699 Sykora Petr 110 CZE PRODUCTION MIN
700 Tulacka Ivo 110 CZE STANDARD MAJ
701 Uhlik Milan "Láďa" 110 CZE PRODUCTION MIN
703 Vidlar Pavel 113 CZE STANDARD MAJ
704 Vitek Karel 112 CZE STANDARD MAJ
705 Vojacek Ivan 112 CZE STANDARD MAJ
706 Votocek Milos 111 CZE OPEN MIN
707 Di Prospero Mauro 111 ITA STANDARD MAJ
709 Hansen Gert Erling 102 DEN PRODUCTION MIN
710 van der Buchwald Anders 102 DEN PRODUCTION MIN
712 Sioda Wieslaw 108 POL STANDARD MAJ
714 Borgstrom Stefan 102 FIN STANDARD MAJ
715 Hakulinen Esko 102 FIN STANDARD MAJ
716 Karras Pekka 102 FIN STANDARD SEN MAJ
717 Desaugere Jean-Francois 103 FRA OPEN SEN MAJ
718 Fromajot Philippe 103 FRA OPEN MAJ
719 Gateau Philippe 103 FRA STANDARD SEN MAJ
720 Grandgerard Herve 103 FRA STANDARD SEN MAJ
721 Marchal Florian 103 FRA STANDARD MIN
722 Fourret-Poncet Stella 103 FRA OPEN Lady MAJ
723 Spence Martyn 101 GBR PRODUCTION MIN
724 Bilda Mirjana 101 GER OPEN Lady MAJ
725 Dahlenburg Hans 105 GER STANDARD SuperSEN MAJ
726 Draumann Manfred 105 GER STANDARD MAJ
727 Dubiella Gerd 108 GER OPEN SEN MAJ
728 Eschler Ronald 105 GER PRODUCTION MIN
729 Gepperth Friedrich 105 GER STANDARD MAJ
730 Graeff Harald 108 GER OPEN MAJ
731 Hartmann Frank-Peter 105 GER STANDARD MAJ
732 Hold Otto 101 AUT PRODUCTION MIN
733 Juergens Hans-Joachim 108 GER MODIFIED MAJ
734 Knoll Hermann 101 GER OPEN SuperSEN MAJ
735 Ksycki Andre 105 GER STANDARD MAJ
736 Kurz Johann 101 GER OPEN SEN MAJ
737 Mitschke Andreas 101 GER MODIFIED MAJ
738 Neuland Veronika 101 GER OPEN Lady MAJ
739 Norusi Siamak 105 GER PRODUCTION MIN
740 Oefner Juergen 105 GER STANDARD MAJ
741 Spies Axel 105 GER STANDARD MAJ
742 Wolf Ursula 109 GER OPEN Lady MAJ
743 Woll Rigo 105 GER PRODUCTION MIN
744 Maragkoudakis Yiannis 103 GRE OPEN MAJ
745 Papagiannopoulos Epaminondas 103 GRE STANDARD MAJ
746 Petsios Dimitrios 103 GRE STANDARD MAJ
747 Tzimas Dimitris 103 GRE STANDARD MAJ
748 Csefuo Pál 104 HUN OPEN SEN MAJ
749 Gábor Szollosi 104 HUN STANDARD MAJ
750 Glicza Csaba 104 HUN STANDARD MAJ
751 Koczor D. Zoltán 104 HUN STANDARD MAJ
752 Korondán Attila 104 HUN OPEN MIN
753 Mészáros József 104 HUN STANDARD MAJ
754 Puskás Géza 104 HUN OPEN MAJ
755 Tóth Jerry 104 HUN OPEN SEN MAJ
756 Tóth Zoltán 104 HUN MODIFIED MAJ
758 Huttner Eli 103 ISR OPEN MAJ
759 Gerencser Miklos 104 HUN OPEN MAJ
760 Toibis Dotan 103 ISR OPEN MIN
761 Barbizzi Daniele 106 ITA OPEN MAJ
762 Bussi Silvia 108 ITA STANDARD Lady MIN
763 Canevari Roberto 106 ITA PRODUCTION SuperSEN MIN
764 Capella Paolo 106 ITA PRODUCTION MIN
765 Casale Luici 106 ITA OPEN MAJ
766 Conti Paolo 106 ITA REVOLVER st. SuperSEN MAJ
767 Cornalba Pietro 106 ITA OPEN SEN MAJ
768 Corvetti Luciano 106 ITA OPEN SuperSEN MAJ
769 Durello Ivan 106 ITA REVOLVER st. MAJ
770 Francesconi Flavio 106 ITA OPEN MAJ
771 Guelfi Marco 106 ITA OPEN MAJ
772 Jotaz Sergio 108 ITA STANDARD MAJ
773 Medici Carlo 106 ITA OPEN SEN MAJ
774 Montagni Vladimiro 106 ITA MODIFIED SEN MAJ
775 Tarozzi Daniele 106 ITA OPEN MAJ
776 Navickas Saulius 108 LTU REVOLVER st. MAJ
777 Purvinis Vytas 108 LTU PRODUCTION MIN
778 Sventickas Ramunas 108 LTU PRODUCTION MIN
779 Vrubliauskas Rolandas 108 LTU PRODUCTION MIN
780 Guichelaar Kees 104 NED REVOLVER st. MAJ
781 Seger Dick 104 NED OPEN MAJ
782 Edfeldt Ivar 105 NOR REVOLVER st. MAJ
783 Edfeldt Vincent 105 NOR PRODUCTION JUN MIN
784 Blazejewski Lechoslaw 108 POL PRODUCTION MIN
785 Tomysek Dariusz 108 POL PRODUCTION MIN
786 Wrona Robert 108 POL PRODUCTION MIN
788 Bjelic Miomir 107 SAM OPEN SEN MAJ
789 Medic Dusko 107 SAM STANDARD MAJ
790 Miladinovic Novica 107 SAM STANDARD MAJ
791 Stanojevic Vlasta 107 SAM PRODUCTION MIN
792 Stojisic Srbislav 107 SAM PRODUCTION MIN
793 Brazdil Peter 107 SVK STANDARD MIN
794 Cislak Gabriel 107 SVK OPEN JUN MAJ
795 Forgac Peter 107 SVK REVOLVER st. MAJ
796 Hegyeshalmi Peter 107 SVK STANDARD MIN
797 Hrnciarik Juraj 107 SVK PRODUCTION MIN
798 Kiss Juraj 107 SVK STANDARD MIN
799 Puchovsky Lubos 107 SVK STANDARD MIN
800 Vnucko Jan 107 SVK STANDARD MIN
801 Rhule William 102 SWE STANDARD SuperSEN MAJ
802 Tomtlund Thorbiorn 102 SWE PRODUCTION SEN MIN
803 Carraher Mike 101 USA OPEN SEN MAJ
804 Skinner Dave 101 USA STANDARD SuperSEN MAJ
805 Cheng Yan To 113 VEN PRODUCTION MIN
806 Oriniak Pavel 112 CZE PRODUCTION MIN
807 Klicka Bohumil 113 CZE STANDARD SEN MAJ
808 Nemec Vladimir 113 CZE STANDARD MIN
809 Ketler Tamas 104 HUN STANDARD MAJ
810 Cerny Vaclav 112 CZE STANDARD MAJ
811 Cap Petr 111 CZE OPEN SEN MAJ
812 Troják Štefan 112 CZE STANDARD MAJ
813 Wilkes Graham 111 GBR STANDARD MIN

 

 
ENGLISH ČESKY